Görme Engelliler

Hakkında

 
Kurum Kodu : 973994
Kurum Adı : Ekrem Cevahir Anadolu İmam Hatip Lisesi
Telefon : 02122959620
Faks : 02122959621
WEB Adresi : http://ekremcevahiraihl.meb.k12.tr
Adres : HAMİDİYE MAH GİRNE CAD. PAŞABAHÇE SOK NO4 Kağıthane İSTANBUL Okulumuza 48T, 44B, 48H 39Ç OTOBÜS HATLARIYLA ULAŞIM SAĞLANMAKTADIR. ŞİŞLİDEN HAMİDİYE MAHALLESİ MİNİBÜSLERİ OKULUMUZUN ÖNÜNDEN GEÇMEKTEDİR. http//www.facebook.com/EkremCevahirAIHL

VİZYON
Başarıları ile anılan, toplumun güvenini kazanmış, mensubu olmaktan gurur duyulan, manevi değerlerine sahip çıkan gençler yetiştiren model bir imam hatip lisesi olmaktır.

MİSYON
Okulumuzu daha çok tercih edilen başarılı bir okula dönüştürmek için; günümüzün teknolojik imkânlarını kullanarak, milli manevi değerlerine sahip çıkan, kültürel mirası muhafaza eden, farklılıkları zenginlik kabul eden, geleceğe yönelik hedefleri olan, ahlaki olgunluğa sahip gençler yetiştirmektir.

BAŞARILAR
0

İSTATİSTİKLER
Öğretmen Sayısı :
Öğrenci Sayısı :

KURUM BİLGİLERİ
Derslik Sayısı : Atölye-İşlik Sayısı :
Fen Laboratuarı Sayısı : BT(Bilgisayar) Sınıfı Sayısı :
Isınma Şekli : KALORİFER
Öğretim Şekli : OKULUMUZDA TEKLİ EĞİTİM YAPILMAKTADIR.
Ders Başlama ve Bitiş Saati : TEKLİ EĞİTİM YAPILAN OKULUMUZDA DERSLER SABAH SAAT 08.20´DE BAŞLAYIP ÖĞLEDEN SONRA 15.30´DA SONA ERMEKTEDİR. ÖĞLE ARASI 12.25 İLE 13.10 ARASIDIR.
Konferans Salonu
Spor Salonu
Yemekhane
Misafirhane
Kütüphane
Bina Kodu : İnternet Bağlantısı :

LOJMAN BİLGİLERİ
Lojman Sayısı :
Lojman Bilgisi :

YERLEŞİM YERİ BİLGİLERİ
İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : OKULUMUZA EMİNÖNÜ´NDEN 44B,TAKSİM´DEN 48T,MECİDİYEKÖY´DEN 48H VE AKSARAY´DAN 39Ç OTOBÜSLERİ İLE ULAŞIM SAĞLANMAKTADIR. AYRICA ŞİŞLİ CEVAHİR MİNÜBÜS DURAKLARINDAN HAMİDİYE HATLI MİNÜBÜSLERLE ULAŞIM SAĞLANMAKTADIR.
Ulaşım : OKULUMUZA 44B, 48T, 48H, 39Ç OTOBÜSLERİ İLE ULAŞIM SAĞLANMAKTADIR. AYRICA ŞİŞLİ CEVAHİR MİNÜBÜS DURAKLARINDAN HAMİDİYE HATLI MİNÜBÜSLERLE ULAŞIM SAĞLANMAKTADIR.
Yerleşim Yeri Bilgisi : HAMİDİYE MAH. GİRNE CAD. PAŞABAHÇE SOK. NO:4 KAĞITHANE/ İSTANBUL